ZADZWOŃ: +48 782 992 523, +48 698 609 230

Lokalizacja

Domy Twoich marzeń w sypialni Gdańska

Osiedle
Dębowe Zacisze

Szukasz kompromisu między ciszą i czystym powietrzem a bliskością miejskiej  infrastruktury? Jeśli nie chcesz rezygnować z kontaktu z przyrodą i pragniesz, aby co rano budził Cię śpiew ptaków – zobacz nowoczesne osiedle, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Obejmuje ono 16 jednostek mieszkalnych wykonanych w zgodzie z najwyższymi standardami jakości. Jest więc zarazem funkcjonalne oraz przytulne. Usytuowanie Dębowego Zacisza blisko Gdańska zapewnia szybki dojazd do centrum – to zaledwie trzy minuty samochodem do zjazdu na obwodnicę Trójmiasta!

Zobacz na mapie —

Lokalizacja

Osiedle Dębowe Zacisze znajduje się w dzielnicy Gdańsk-Barniewice, której  południowa część jest zajęta przez obszary ogródków działkowych. Mijasz je po zjeździe z obwodnicy Trójmiasta (Nowy Świat / Owczarnia) i od tego momentu,  zaledwie po 3 minutach jazdy, czujesz, jakbyś przebywał w zupełnie innym świecie. Gęste zabudowania, miejski hałas i szum samochodów – zostawiasz to za sobą i zamieniasz na rozpościerające się dookoła szerokie pola uprawne. Zieleń, śpiew ptaków i czyste powietrze to jeden z największych plusów tej lokalizacji, który odmienia codzienne życie mieszkańców. Pierwszy etap inwestycji budowlanej zakłada wykonanie czterech domów w zabudowie szeregowej, a następny – dwóch sąsiadujących ze sobą bliźniaków, usytuowanych przy ul. Dębowej, głównej drodze dojazdowej do osiedla. Na samym końcu realizacji zostaną wybudowane cztery budynki dwurodzinne w odległości około  200 metrów od pozostałych obiektów. Całość tworzy miejsce do zamieszkania dla 16 rodzin.

Zobacz na mapie —

Sielskość Wsi i Bliskość Miasta na Jednym Osiedlu?
To Możliwe!

W sąsiedztwie Osiedla Dębowe Zacisze znajdują się wyłącznie pojedyncze domy. Zabudowa jednorodzinna czyni ten rejon niezwykle przyjaznym miłośnikom wiejskich klimatów. A kontakt z naturą? Zbiornik wodny Klukowo to świetne miejsce do wędkowania i podziwiania zachodów słońca nad taflą wody. Wybierając dom na spokojnym osiedlu, zyskujesz szansę na urokliwy cel spacerowy, z jeziorem zaledwie kilku minut od Twojego domu.

Kiedy tylko zechcesz, wychodzisz na przechadzkę niewielkimi dróżkami prowadzącymi między szerokimi polami. Przed Twoimi oczami rozciąga się krajobraz nietknięty zabudowaniami i ludzką obecnością. Zachwyć się otaczającą Cię przyrodą, nie rezygnując z bliskości trójmiejskiej infrastruktury.

Zobacz na mapie —

Bliskość Trójmiejskiej Infrastruktury

Przy zjeździe z obwodnicy działają dwa duże sklepy: Selgros i Biedronka. To niewątpliwa zaleta, gdyż – pomimo mieszkania w mało uczęszczanej lokalizacji – masz możliwość zrobienia szybkich zakupów w atrakcyjnych cenach.

W kilka minut możesz dojechać do Gdańska, który obfituje w punkty usługowe, ośrodki medyczne i placówki edukacyjne. Starannie zaplanowana lokalizacja
nowoczesnego Osiedla Dębowe Zacisze to kompromis doceniany przez klientów. Wybierz go, jeśli zależy Ci na posiadaniu domu w zielonej okolicy z zachowaniem bliskości i wygody życia w dużym mieście.

Zobacz na mapie —

Spełnimy Twoje marzenia o własnym domu!

Skontaktuj się z nami, zadzwoń lub skorzystaj w formularza poniżej.

698 609 230 lub 782 992 523

bok@wiecejnizdom.com

Polityka Prywatności